Mistrzostwa w Sabotażystę – info dla uczestników

Nowe informacje dla fanów Sabotażysty!

Jeśli jesteś zainteresowany dobrą zabawą, grami planszowymi i co by nie było – wielkimi zawodami ze #słodką pulą nagród – czytaj, myślę że to coś dla Ciebie.

PS: A jeśli suchy tekst lubisz zagryźć czymś ciekawszym zerknij na zdjęcia z eliminacji i pierwszych triumfatorów:

Galeria – Turnieje

Galeria – Zwycięzcy

Po więcej wiadomości zapraszam pod ten adres: KLIK i ten: KLIK2 oraz do banerów na dole strony.

Drogi uczestniku!

Eliminacje do Mistrzostw Polski w Sabotażystę w pełni! Jeśli jeszcze jesteś przed swoimi eliminacjami, pamiętaj, że musisz:

  • stawić się w wyznaczonym miejscu najpóźniej na 30 minut przed rozpoczęciem turnieju eliminacyjnego,
  • umieć grać! Zasady rozgrywki są takie same jak w podstawowej wersji gry z jedną zmianą, polegającą na wprowadzeniu do gry karty Samolubnego krasnala. Szczegóły zasad turniejowych znajdziecie na stronie internetowej poświęconej Mistrzostwom: www.sabotazysta.pl/zasady_gry
  • zabrać ze sobą dobry humor, pozytywne nastawienie i nie zapomnieć, że liczy się przede wszystkim świetna zabawa i radość grania!

Chociaż radość wygrywania też nie jest bez znaczenia… 🙂

Dlatego przypominamy o nagrodach w turniejach eliminacyjnych:

  • Osoba, która zajęła pierwsze miejsce otrzymuje bon na zakup jednej, dowolnej gry z katalogu wydawnictwa G3 o wartości nieprzekraczającej 200 zł (w sugerowanej cenie detalicznej) do zrealizowania w sklepie, który organizował turniej. Jeśli jednostką organizującą turniej nie jest sklep, bon można zrealizować w sklepie internetowym: http://www.GryPlanszowe.pl/ (składając zamówienie należy wpisać w uwagach imię i nazwisko oraz numer bonu)
  • Osoba, która zajęła drugie miejsce otrzymuje bon na zakup jednej, dowolnej gry z katalogu wydawnictwa G3 o wartości nieprzekraczającej 100 zł (w sugerowanej cenie detalicznej) do zrealizowania w sklepie, który organizował turniej. Jeśli jednostką organizującą turniej nie jest sklep, bon można zrealizować w sklepie internetowym: http://www.GryPlanszowe.pl/ (składając zamówienie należy wpisać w uwagach imię i nazwisko oraz numer bonu)
  • Osoba, która zajęła trzecie miejsce otrzymuje bon na zakup jednej, dowolnej gry z katalogu wydawnictwa G3 o wartości nieprzekraczającej 50 zł (w sugerowanej cenie detalicznej) do zrealizowania w sklepie, który organizował turniej. Jeśli jednostką organizującą turniej nie jest sklep, bon można zrealizować w sklepie internetowym: http://www.GryPlanszowe.pl/ (składając zamówienie należy wpisać w uwagach imię i nazwisko oraz numer bonu)

Zwycięzcy (osoby, które zajęły trzy pierwsze miejsca) powalczą o nagrodę główną, czyli iPada Air 2 i możliwość wyjazdu do Budapesztu na Mistrzostwa Świata w Sabotażystę!

Źródło: informacja od organizatora