FotoTurlnij – zdjęcia Vikings Gone Wild

Cześć!

Ani to unboxing, ani recenzja… przygotowałem trochę zdjęć gry Vikings Gone Wild. Wrzucam je, bo całość bardzo podoba mi się z wyglądu. Życzę przyjemnego oglądania, a myślę, że jest na co popatrzeć.

Takie tam ujęcia. Ze środka pudełka, znaczniki/drewienka? beczek i sztabek, do tego trochę żetonów – znaczników graczy i uszkodzeń/konstrukcji.

Zbliżenie – znowu na znaczniki graczy i trochę żetonów konstrukcji/uszkodzeń – są dwustronne.

I karty – różnych rodzajów. Na przykład tych używanych do talii początkowych, czy też choćby karty łask bogów. Znowu beczki i sztabki. Znalazł się też ‚młot’ do oznaczenia pierwszego gracza i trochę innych elementów.

Więcej ‚drobnicy’, a także fragment planszy.

Plansza i karty. Jest tego sporo, zajmuje trochę miejsca, przynajmniej na moim stole. Chciałem objąć całość, ale ostatecznie zostało tak jak widać ;).

A tu widać karty oznaczone literką K w narożniku, czyli że prawdopodobnie jakieś promocyjne/dodatkowe. Prawdopodobnie, bo nie udało mi się znaleźć informacji na ten temat w instrukcji i nie jestem pewien, czy pojawiły się w pudełku okazjonalnie, czy zawsze będzie można je dostać z podstawową wersją gry.

Zdjęcia dokonane dzięki uprzejmości wydawnictwa Games Factory. Dzięki!