Look inside! – Automobile – Początki motoryzacji

Uwaga, ważne. Materiał reklamowy – egzemplarz gry otrzymałem bezzwrotnie od wydawnictwa G3.

Recenzję znajdziesz tu: Automobile Początki motoryzacji

Drogi widzu, sesja którą zobaczysz poniżej pokazuje to co udało mi się wygrzebać z pudełka gry Automobile – Początki motoryzacji. Popatrz sobie ile dusza zapragnie, baw się dobrze i wróć niedługo, przeczytać przyszłą recenzję tegoż tytułu. Udanej wizji.

Autor.

I jeszcze jedno drogi widzu. Fotki pudełka brak, ale nie przejmuj się. Wygląda bardzo podobnie jak to zdjęcie poniżej.

at17Instrukcja.

at18Stosunkowo nieduże planszetki dla poszczególnych graczy. To miejsce, gdzie można składać auta i ulepszać swoją wyścigówkę – w sam raz na rajd (ten odbywa się na głównej planszy).

at1at3at4at5at6   A oto rzeczona główna plansza. Fragmentami i w całości. I… podpowiem tylko, że tor wyścigowy to ten w lewym górnym rogu! (Dobra robota detektywie)

at7A tu o kafelki samochodów. Właściwie to karoserii, bo do kompletu brakuje tu jeszcze silnika, pracowników oraz ceny.

at8Trochę kart, a wśród nich znane nazwiska inżynierów.

at9Kolorowe drewna. Wspomniane wcześniej dyski pracowników, czarny znacznik do mierzenia postępu na torze kupców oraz pionki aut – przydatne na torze wyścigowym.

at10Znaczniki silników o różnej 'mocy’.

at11at12 Żetony akcji podstawowych oraz tych do gry zaawansowanej. Część z nich prezentuje pojedyncze akcje, część podwójne i potrójne.

at13Znaczniki cen/punktów zwycięstwa/kasy. Im więcej ich zbierzemy tym teoretycznie lepiej – dostarczają PZtów potrzebnych do wygrania gry.

at14Kafle inżynierów (to te malutkie) oraz płytki startowe. Na odwrocie mają oznaczenia badań nad nadwoziem i silnikiem. Po wykorzystaniu jednorazowych akcji z awersu, gracze przewracają je na drugą stronę, by otrzymać po jednym poziomie na każdą gałąź badań.

at15Kafelki premiowe – kto pierwszy ten lepszy. Gracz, który jako pierwszy spełni wymagania danego kafla, dostaje go w nagrodę. Jak widać – dostarczają punkty zwycięstwa.

at16Znaczniki kupców. Goście mają różne preferencje co do zakupów samochodów. Prestiż, moc silnika, cena oraz nadwozie.

Unboxing dokonany dzięki uprzejmości wydawnictwa G3. Dzięki!

logog3