O mnie

Uszanowanie drogi Gościu.

Przede wszystkim wielkie dzięki za to, że udało Ci się dotrzeć aż tutaj. Nie mam dla Ciebie żadnej nagrody, jedynie kilka informacji na temat autora niniejszej strony.

Facet na zdjęciu powyżej to ja. Mniej więcej od połowy roku 2015 przygotowuję zdjęcia, recenzje, wywiady i inne bajery związane z szeroko pojętą gałęzią rozrywki jaką są nowoczesne gry planszowe. To co znajdziesz na Turlnij nie zawsze musi pokrywać się z Twoimi upodobaniami i zapewne bardzo często faktycznie nie będzie. Piszę tu i tworzę po swojemu, z zachowaniem wątpliwego poczucia humoru oraz wierny pomysłowi jaki obrałem już na samym początku. Mogę zapewnić Cię, że materiały przygotowuję najlepiej jak potrafię, co nie oznacza, że muszą zawsze trafiać w Twoje gusta. Mam jednak nadzieję, że każdy kto Turlnij odwiedzi, opuści ją bogatszy o choć trochę przydatnej wiedzy.

Miałem, i wciąż mam, przyjemność współpracować z wieloma znakomitymi wydawnictwami, autorami oraz recenzentami. Choć nie widzę powodu dla którego miałbym zamieszczać konkretną listę dokładnej współpracy, to szczerze zapraszam Cię do kontaktu. Jeśli odniesiesz potrzebę wytknięcia mi błędu, zwrócenia uwagi, pochwalenia (sic!) albo zwyczajnie chcesz o coś zapytać lub zaproponować coś ciekawego, śmiało, wal jak w dym.

Musisz jednak pamiętać, że Turlnij to nie jedyne zajęcie jakie zabiera mi czas. O dziwo! ciągle normalnie pracuję, a planszówki to tylko (lub aż) moje hobby. Nie zawsze jestem dostępny i nie zawsze mam wolną chwilę, choć nie ukrywam, że bardzo bym chciał by było inaczej.

Wiedz również, że Turlnij to miejsce, które rozwijam, bo lubię. Co ciekawe – lubię nie tylko z powodu planszówek, fotografii czy pisania, ale także dlatego, że odwiedziłeś/łaś mnie właśnie Ty. Jednym z głównych motorów napędowych bloga są jego widzowie. Mam zatem nadzieję, że wpadniesz tu jeszcze nie jeden raz.

Na koniec kilka ważnych detali: musisz wiedzieć, że jestem daltonistą. Śmieszne to czy nie, może się zdarzyć, że zauważysz to na jakiejś fotografii ;).

Adres mailowy pod który możesz się ze mną kontaktować to: rryfromtheboard@gmail.com

Poza tym wszystkie zdjęcia zamieszczane na niniejszej stronie są mojego autorstwa i nie mogą być wykorzystywane nigdzie indziej bez mojej wyraźnej zgody.

Informuję również, że zdjęcia, które tu zamieszczam są właściwie zawsze poprawione pod względem jakości i kolorów.